KOHLMAN – Sklep Warszawa

KOHLMAN logo

KOHLMAN to nowa marka na rynku armatury łazienkowej. Niebanalne wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością oraz funkcjonalnością stanowią główne atuty marki.

Kohlman EXPERIENCE Sklep Warszawa bateria wannowa wolnostojąca

KOHLMAN oferuje swoim klientom wysokiej jakości baterie umywalkowe, deszczownice oraz przydatne dla nich akcesoria. Baterie te charakteryzują się eksperckim wykonaniem oraz starannością w doborze materiałów odpornych na intensywne użytkowanie.

KOHLMAN EXPERIENCE bateria umywalkowa chromowana

Zgodnie z założeniem producenta, przy produkcji armatury nie ma mowy o jakichkolwiek kompromisach. Dlatego oferowany asortyment wyróżnia się najwyższą jakością i estetyką wykonania. Decydując się na wybór baterii łazienkowych i innych produktów firmy Kohlman, otrzymasz nie tylko jakość i niebywałą funkcjonalność, ale również odrobinę luksusu i elegancji.

KOHLMAN EXCELENT QB100H Bateria umywalkowa

W ofercie producenta szczególne miejsce zajmują najciekawsze i najczęściej wybierane przez klientów kolekcje: Experience, Experience Black, Experience Gray Axis, Excelent, Foxal, Saxo Boxine, Dexame, Nexen, Nexen-S, Lexis, Roxin, Cexams oraz Maxima.

Kohlman BOXINE QW180B

Salon (sklep) łazienkowy KOHLMAN Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz