KOŁO – Sklep Warszawa

Kolo Logo

KOŁO, firma pochodząca z miasta Koło w województwie Wielkopolskim, od którego wzięła swą nazwę, aktualnie jest jednym z liderów międzynarodowego rynku sanitarnego. 

Od samych początków tej utrzymującej się na rynku od ponad 50 lat firmy, KOŁO bezustannie doskonali swoje produkty i nieprzerwanie kieruje trendy. Ta prężna, polska marka dostarcza tysiącom zadowolonych klientów innowacyjne produkty wysokiej jakości. 

Koło NOVA PRO

Dlaczego konsumenci decydują się na wybór wyrobów tej właśnie firmy? Produkty KOŁA to wyjątkowe połączenie perfekcji technologicznej, bezkompromisowej funkcjonalności, idealnego wykonania oraz nieszablonowego designu, zapewniające poczucie komfortu na najwyższym poziomie. Firma jednak nie zwalnia tempa rozwoju – w 2015 roku stała się częścią Grupy Geberit, co znacznie rozszerzyło możliwości marki. 

Koło meble

W bogatej ofercie KOŁA znajdziemy: miski WC (stojące i wiszące), stelaże podtynkowe, pisuary, bidety, deski sedesowe, akcesoria, umywalki, meble łazienkowe, kabiny prysznicowe, brodziki, wanny oraz parawany nawannowe.

 

Kolekcje marki KOŁO z pewnością zasługujące na uwagę to przede wszystkim: Traffic, Modo, Twins, Ovum by Antonio Citterio, Ego by Antonio Citterio, Cocktail, Life!, Style, Nova Pro, Nova Pro Pico, Nova Pro Bez Barier, Rekord , Idol, Solo i Freja

Koło toaleta

Wanny, brodziki i kabiny prysznicowe firma KOŁO wykonuje z niezwykłą starannością, tak by zapewnić klientom produkty na najwyższym poziomie o niebanalnym designie i przyjemnej dla oka formie. Co więcej polityka firmy jest oparta na idei zrównoważonego rozwoju, wybierając ekologiczne rozwiązania, zarówno przy projektowaniu swoich produktów, jak i przy procesie produkcyjnym.

Koło Nova pro

Salon (sklep) łazienkowy KOŁO Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

  • Warszawa Targówek Domoteka ul. Malborska 41
  • Warszawa Centrum: ul. Dzika 4a

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz