Laufen – Sklep Warszawa

Laufen Logo

LAUFEN – szwajcarska marka, oparta na wieloletnich tradycjach, do których jest niezwykle przywiązana, swoją renomę zyskała dzięki połączeniu jakości, funkcjonalności oraz wyrafinowanego wzornictwa w swoich produktach. Marka LAUFEN jest marką segmentu premium koncernu ROCA – jednego z wiodących obecnie producentów ceramiki na międzynarodowym rynku sanitarnym, dystrybuującym swoje produkty na całym świecie. 

Laufen umywalka

Firma z powodzeniem łączy niebanalne, wyrafinowane wzornictwo z bogatym doświadczeniem w produkcji i obróbce ceramiki. Produkty LAUFEN łączą w swoim designie dwa trendy: emocjonalne wzornictwo południowo-włoskie wraz ze szwajcarskim kultem precyzji, tradycyjnością i zamiłowaniem do prostych, funkcjonalnych form.

 

Od wielu lat dla marki pracują wybitni architekci i projektanci, z pomocą inżynierów i konstruktorów przekuwając swoje wizje w produkty o najwyższej jakości. Zamierzonym celem przy projektowaniu każdego artykułu jest nadanie materiałom wysokiej jakości elegancki i ergonomiczny kształt, przy zachowaniu jak największej estetyki gotowego produktu. Dzięki takim założeniom powstają serie produktów o możliwie zmaksymalizowanej estetyce i funkcjonalności. 

Laufen umywalka Val

W szerokiej ofercie marki LAUFEN znajduje się wiele rozmaitych produktów, we wszystkich kategoriach cenowych. Od ceramicznych urządzeń sanitarnych (toalety, umywalki, bidety) po lustra, meble łazienkowe i baterie, wanny, systemy hydromasażu, brodziki prysznicowe oraz akcesoria. Starając się spełnić oczekiwania klientów LAUFEN stale pracuje nad swoją ofertą, powiększając ją o dodatkowe motywy, wykończenia rozmaitych powierzchni i kolory. Do najbardziej rozpoznawalnych serii które wyszły z fabryk firmy LAUFEN należą: Ilbagnoalessi One, Ilbagnoalessi Dot, Palomba Collection, Kartell By Laufen, Living, Lb3, Ino, Val, Palace, Laufen Pro S, Laufen Pro, Florakids oraz Laufen Pro N

Laufen umywalka Laufen Pro

Firma stawia sobie bardzo wysoko porzeczkę, stale pracują nad skuteczniejszymi, lepszymi, bardziej inteligentnymi, skuteczniejszymi i wybiegającymi rozwiązaniami. Dla spółki ważna jest też ochrona środowiska, dlatego z surowcami postępuje oszczędnie oraz stosuje inteligentny recykling na każdym etapie produkcji. Co więcej projektując produkty, starają się obniżyć ilość potrzebnej do użytkowania wody. W naszych warszawskich salonach można zobaczyć dlaczego design jest tak wyjątkowy.

Laufen wanna Val

Salon (sklep) łazienkowy Laufen Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz