LaVita – Sklep Warszawa

LaVita to firma o 30-letniej tradycji, która wytwarza produkty z materiałów najwyższej jakości, o atrakcyjnej stylistyce dodającej charakteru każdemu wnętrzu. Kompleksową ofertą elementów wyposażenia wnętrz LaVita odpowiada na potrzeby swoich licznych klientów. W ofercie firmy znajdziemy ceramikę taką jak kompakty oraz miski wiszące wc, bidety, wanny umywalki nablatowe, stojące, wiszące i wpuszczane w blat. W każdym produkcie spotyka się precyzja wykonania i niebanalny design. Z takiego połączenia mogą powstać prawdziwe perły twojej łazienki. 

Ceramika LaVita to chluba firmy, której produkcją zajmuje się od lat. Doświadczenie w połączeniu z ciągłym dążeniem do perfekcji tworzą niesamowitej jakości produkty. Firma traktuje ceramikę łazienkową jako prawdziwą ozdobę łazienki.  Najwyższej jakości design, inspirowany ponadczasowymi trendami i zawsze modną elegancją. Ciekawe, urozmaicone bryły pozwolą każdemu klientowi znaleźć coś dla siebie.

Ponadto w bogatej ofercie LaVita znajdziemy meble łazienkowe – nieodłączne elementy każdego wnętrza . Mają być stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne. Meble łazienkowe LAVITA są wzorowo zaprojektowanymi szafkami, które poprzez swoją uniwersalną i prostą formę będą idealną częścią wyposażenia łazienek w każdym stylu. Ma być elegancko i z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Dalej w ofercie doszukać się możemy stelaży podtynkowych, płytek oraz grzejników i grzałek.

Drewnopodobne płytki, imitujące kamień lub beton – niezależnie od charakteru łazienki, w ofercie LaVita znajdziesz to, czego potrzebujesz. Różnorakie tekstury, odcienie i wymiary pozwolą wybrać klientowi to, co idealnie wpasuje się do jego aranżacji . Projekty powstają w oparciu o najnowsze trendy światowego designu  i precyzja wykonania. Łazienka pokryta płytkami LAVITA to gwarancja niewymuszonej elegancji i niezwykłej trwałości. Stwórz

Salon (sklep) łazienkowy LaVita Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz