Luxrad – Sklep Warszawa

Luxrad-logo

Jednym z największych polskich producentów grzejników jest firma Luxrad. Dzięki ponad dwudziestu latach na rynku, firma rozwinęła się i zyskała grono zadowolonych klientów, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Oryginalne grzejniki polskiego producenta Luxrad, zachwycają nie tylko wyjątkowymi parametrami grzewczymi, lecz również niebanalnym designem, dzięki któremu idealnie wpasują się we wnętrza twojego domu. Linia grzejników dekoracyjnych firmy Luxrad nie tylko skutecznie ogrzeje wnętrze twjego domu, lecz również będzie cieszyć twoje oko każdego dnia.

Luxrad grzejnik DUCTOR

Luxrad oferuje wysoką jakość w doskonałych cenach, udowadniając przy tym że doskonale wykonane grzejniki wcale nie muszą dużo kosztować. Do najciekawszych i najchętniej kupowanych modeli grzejników tej firmy należą: Niagara, Atria, Fortuna, Kastor, Toba, Aurora, Sahara, Kobe, jak również Zeus czy Maxima.

Luxrad grzejnik Model E.

W bogatej ofercie dostępne są grzejniki ze stali, stali nierdzewnej oraz chromowane. Ponadto grzejniki tego wyjątkowego polskiego producenta dostępne są w szerokiej palecie barw.

Luxrad Kastor grzejnik

Salon (sklep) łazienkowy Luxrad Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz