Marmorin – Sklep Warszawa

Marmorin Design Studio, jako istotna część naszego działu badań i rozwoju, opiera się przede wszystkim na ludziach. Może się to wydawać oczywiste, ale ludzie są ich tajemnicą – specjaliści z wielu branż: inżynierowie, projektanci produktów, graficy, konstruktorzy modeli, specjaliści laboratoryjni, wszyscy skupieni na tym samym celu – dostarczaniu Ci produktu, który powinien całkowicie spełniać Twoje oczekiwania. Oferta Marmorin Design Studio to udane połączenie usług, w tym projektowanie, doradztwo i analiza problemów, wszystkie ukończone pod jednym dachem, gdzie proces projektowania można prowadzić od początku do końca; od pomysłu do produktu końcowego.

Oferta Marmorin Design Studio to idealne rozwiązanie dla każdego klienta, który potrzebuje gotowych, kompletnych produktów łazienkowych lub kuchennych. Białe portfolio obejmuje umywalki, wanny, brodziki i zlewy kuchenne o różnych rozmiarach, wzorach i parametrach funkcjonalnych. Główną zaletą produktów jest brak procesu wdrażania, ponieważ etapy formy i produkcji zostały już zoptymalizowane do produkcji masowej.

Swoją miłość do designu przekazują klientom już od ponad trzech dekad. Na bieżąco śledzą trendy w światowym wzornictwie, dlatego są stanie przygotowywać klientom niebanalne, nowoczesne produkty. Ich technologie i metody produkcji ciągle ewoluują w stronę elastyczności i dopasowania do potrzeb klienta. Łączą kreatywność ludzkiego umysłu z precyzją najnowocześniejszych technologii odlewniczych. Do najbardziej popularnych linii produktów należą: TANTIUM, SOFI, ALICE, SELIA, MIA, ZORA, LOREN, AMOS, WEGA, LA DONNA, PIA, ALTA, DUO, MISA.

Salon (sklep) łazienkowy Marmorin Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz