MCJ – Sklep Warszawa

Firma MCJ jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. W swoim asortymencie oferuje klientom lustra, wyposażenie łazienkowe, akcesoria łazienkowe, oświetlenie oraz profile aluminiowe.  Dodatkowo, ofertę wzbogacają wykonywane przez MCJ produkty z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, do których należą: meble łazienkowe, pojemniki łazienkowe do zabudowy, oprawy oświetleniowe ze stali nierdzewnej oraz schowki i szafki wnękowe.

Wśród szerokiej gamy artykułów MCJ związanych z oświetleniem meblowym znajdą Państwo: oprawy LED i oprawy halogenowe, paski LED, oprawy podszafkowe, oprawy nadszafkowe, oprawy zasilane  prądem 230V, duży wybór zasilaczy, transformatorów, wyłączników, okablowania,  zestawy opraw LED i halogenowych oraz inne najróżniejsze źródła światła.

EXCLUSIVE – linia luster stworzona dla najbardziej wymagających klientów. Bezkompromisowa dbałość o każdy szczegół, idealnie krystaliczne krawędzie i niepowtarzalny design oświetlenia na powierzchni lustra nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Linia Exclusive wykonana jest z wysokiej jakości szkła AGC o grubości 5 mm. Konstrukcja lustra wykonana jest z polerowanej lub szczotkowanej stali nierdzewnej lub stali lakierowanej. Energooszczędne źródła światła LED charakteryzują się wysoką wydajnością świetlną przy niskim zużyciu energii. Każde podświetlane lustro jest montowane w specjalny sposób, który umożliwia łatwą wymianę każdego elementu. Ponadto w ofercie dostępna jest linia PREMIUM, oraz cieńsza, bo o grubości 4 mm linia EASY. Obie są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej i spełniają wymogi energooszczędności.

Salon (sklep) łazienkowy MCJ Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz