Oltens – Sklep Warszawa

Misja firmy Oltens? Jak sami mówią: „Zapewniać gotowe rozwiązania, dzięki którym zmienisz swoją łazienkę w pokój, który pokochasz.” Chcą by łazienka jednocześnie cieszyła oko i była komfortowa, gdyż to właśnie tam po całym dniu się odprężamy. Firma stoi na straży niezawodności i funkcjonalności swoich produktów, architekci natomiast obudowują precyzyjne, mistrzowsko wykonane mechanizmy w najnowocześniejszy design na światowym poziomie, który idealnie wpasowuje się w obowiązujące trendy. Ponadto wszelkie wyroby marki Oltens, a w asortymencie posiadają armaturę łazienkową, ceramikę, elementy montażowe, prysznice oraz piękne meble i akcesoria, są wykonane z niebywałą starannością, co potwierdzić może wiele międzynarodowych certyfikatów.

W swojej bogatej ofercie firma Oltens ma trzy kompleksowe rozwiązania łazienkowe: JOG, VERNAL oraz GULFOSS. Na etapie projektowania łazienki chcemy zadbać by wszystkie elementy do siebie pasowały, tworzyły harmoniczną całość. Rozwiązania łazienkowe Oltens spełniają to pragnienie, uzupełniając je o niebanalny design, w którym nic nie jest dziełem przypadku. Każda z trzech serii składa się z idealnie dopasowanych produktów – od szafek, przez baterie i umywalki, aż po mydelniczki. JOG to seria którą można scharakteryzować w dwóch słowach – praktyczność i oszczędność. Seria ta to systemy i technologie z najwyższej półki, jednakże w rozsądnej cenie, pozwalające ograniczyć zużycie wody i energii. Seria VERNAL to minimalizm w najczystszej postaci. Czysta forma, zaokrąglone kształty oraz delikatne proste linie w klasycznym połączeniu kolorystycznym – biel oraz połyskliwy chrom. Inspirowana naturą seria GULFOSS to niebanalny design który spotyka się z funkcjonalnością. Subtelna, aczkolwiek efektowna.

Oltens to nowoczesna firma dla której niezwykle ważny jest otaczający nas świat. Technologie, które wprowadzają w swoich produktach, pozwalają na znaczące ograniczenie zużycia wody i energii. Dzięki temu można w łatwy sposób zaoszczędzić pieniądze i zadbać o naszą planetę.

Salon (sklep) łazienkowy Oltens Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz