PAVIGRES – Sklep Warszawa

PAVIGRES logo

Pavigres zajmuje się produkcją wyrobów ceramicznych od 1978 roku. Obecnie spółka Pavigrés Cerâmicas SA jest wynikiem połączenia Pavigrés, Grespor i Cerev, które powstały odpowiednio w 1978, 1988 i 1991 roku. Ta fuzja miała miejsce w 2004 roku.

Pavigres 1

Polityka firmy i decyzje zawsze opierały się na dwóch podstawowych zasadach: kulturze, która definiuje firmę i polityce doświadczenia, które zdobywają od lat. Wykonywanie glazurowanych płytek z porcelany kamionkowej, które były naszymi pierwszymi produktami, oraz niemal jednopalnikowe białe płytki ścienne to zdecydowanie domena firmy. 

Pavigres

W dziedzinie technicznej gresu porcelanowego nadal wytwarzają podstawowe, jednobarwne, gruboziarniste granule Grespor – oferując płytki od małego formatu 10x10cm do dużych formatów 120x60cm i 90x90cm. 90x90cm i 120x60cm W dekoracyjnym technicznym gresie porcelanowym są obecnie gotowi poradzić sobie z większością dostępnych technik, od podwójnego załadunku do tutty massa, w tym dekoracji wykonanych za pomocą technologii cyfrowej.

Pavigres 2

Koncepcja Pavigres 21 została zaprezentowana na CERSAIE 2005 w Bolonii we Włoszech. Pavigres 21 ma być paszportem Pavigrés Cerâmicas SA do XXI wieku. Może być on rozwiązaniem dla obszarów o dużym natężeniu ruchu, gdy jest stosowany jako jednorodny materiał kamionkowy z porcelany lub pełni funkcję ogromnej palety kolorów w dekoracji i projektowaniu dowolnej przestrzeni publicznej. Pavigres 21 oferuje płytki ścienne z błyszczącym wykończeniem; Gres szkliwiony z matowymi wykończeniami antypoślizgowymi R11b; jednorodna porcelana z matowym, gładkim, polerowanym, strukturalnym R11 i antypoślizgowymi wykończeniami R12. Pavigres 21 już ewoluował ze swojej początkowej formuły i chce zawsze podążać za dynamiczną koncepcją, poprzez interakcję z potrzebami klientów.

Pavigres 4

Salon (sklep) łazienkowy Pavigres Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz