Purmo – Sklep Warszawa

Purmo-logo

Purmo to jedna z wiodących na europeiskim rynku grzewczym firma należąca do koncernu Rettig ICC. W niezwykle bogatej ofercie firmy znajdziemy przede wszystkim grzejniki różnego rodzaju: płytowe, łazienkowe, dekoracyjne, konwektorowe, kanałowe, kolumnowe, elektryczne oraz ogrzewanie podłogowe i systemy rurowe. Nazwa Purmo wzięła się od nazwy małej miejscowości w Finlandii gdzie w 1952 roku trzech kolegów założyło niewielki zakład.

Kaloryfery tej marki to rozsądny wybór, zarówno pod względem ceny, jak i jakości. Poszczególne modele grzejników różnią się między sobą pod kątem wymiarów, mocy oraz rozstawu połączenia. Ponadto dostępne są one w kolorze białym lub innych, realizowanych na indywidualne zamówienie klienta. W asortymencie tego producenta znajdziemy: grzejniki płytowe, łazienkowe oraz ogrzewanie podłogowe.

W ofercie producenta szczególne miejsce zajmują najciekawsze i najczęściej wybierane przez klientów kolekcje: Purmo Compact, Ventil Compact, Ramo Ventil Compact, Ramo czy Santorini.

Salon (sklep) łazienkowy Purmo Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz