Ragno – Sklep Warszawa

Ragno Ceramiche Logo

Ragno, włoska firma produkująca płytki ceramiczne i gresy, należy do grupy Marazzi – jednej z największych wytwórców płytek łazienkowych na świecie. Produkty Ragno charakteryzują się dokładnymi i niezawodnymi rozwiązaniami, obmyślonymi by wyroby były trwałe i pozwalały klientom cieszyć się nimi jak najdłużej. 

Ragno Eden Slider

Obecnie ta włoska firma z wieloletnim doświadczeniem ceniona jest również poza granicami swojej ojczyzny. Ragno zadziwia bogactwem i różnorodnością oferowanych kolekcji podłogowych i ściennych a także płytek tarasowych, technicznych i łazienkowych.

 

Każda z ich kolekcji podąża za najnowszymi trendami wyposażenia łazienek. Ragno inspiracje czerpie z natury. Projektanci wnętrz i architekci chętnie wybierają kolekcje Ragno Concept, Harmony, Landscape, Symphony, Bistrot, Rewind, Origini, Lifestyle czy Handmade

Ragno Bistrot

Warto zwrócić uwagę również na serie Woodliving, Woodcomfort, Woodplace, Woodpassion oraz Woodstyle. Inspiracją dla projektu tych ponadczasowych płytek było drewno. Produkty z tych linii łączą w sobie szlachetność oraz najnowsze trendy w dziedzinie design, bardzo realistycznie imitując drewniane deski, nawet w dotyku. Co więcej płytki wyróżniają się na tle innych doskonałą jakością i przepiękną fakturą. Te drewnopodobne płytki wprowadzą do twojego domu ciepłą i przytulną atmosferę. Serie te otwierają klientom nowe możliwości w projektowaniu pomieszczeń, jako że większość płytek nadaje się ona do położenia zarówno na ściany jak i na podłogi. Produkty są dostępne w różnych wymiarach. 

Ragno Woodpassion

Kolekcja Bistrot firmy Ragno imitująca marmur to wyroby najwyższej jakości wpadające w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów.  Seria Rewind z kolei interpretuje na nowo ponadczasowe materiały, udostępniając je konsumentom w wyrafinowanych kolorach i różnych wymiarach. Unikalny sześciokątny kształt płytek pozwala tworzyć unikalne projekty.

 

Co ważne w polityce firmy ważną pozycję zajmuje ochrona środowiska naturalnego. Ragno stara się racjonalnie wykorzystywać zasoby naturalne i minimalizować zużycie energii w procesie produkcyjnym, a wszystko to po to by chronić naszą planetę.

Ragno Terracruda

Salon (sklep) łazienkowy Ragno Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz