REX – Sklep Warszawa

REX ceramiche logo

Rex to włoska firma zajmująca się wyrobem płytek ceramicznych, należąca do grupy Florim. Ta wyjątkowa firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku oraz świetnym designem produktów.

Rex Prexious

Elegancja, luksus, blask i zmysłowość designu Rex tworzy naprawdę zmysłowe połączenie. Marka oferuje ostentacyjny wręcz luksus lub wyrafinowane wykorzystanie materiału do bardziej nieformalnej elegancji. Rex interpretuje środowisko, kładąc nacisk na poszukiwanie indywidualnej przyjemności poprzez piękno.

Rex seria Alabastri

Rex to doskonały wybór dla tych, którzy chcą zanurzyć się w blasku i zmysłowości, szukają luksusu i elegancji oraz chcą nowoczesnego i niebanalnego stylu. Najwyższa jakość produktów firmy świadczy o klasie samej w sobie. Mrozoodporne gresy sprawdzą się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Ponadto każda płytka posiada gwarancję jakości „Made in Florim„.

Rex Ceramiche Classici di Rex

W ofercie producenta znajdziemy następujące kolekcje: Alabastri di Rex, Ardoise, Extra light, Gold, I Bianchi di Rex, I Classici di Rex, I Marmi di Rex, I Travertini di Rex, La Roche di Rex, Matières de Rex, Pietra del Nord, Planches de Rex, Prexious of Rex, Selection Oak, Taiga, Visions by Rex.

Salon (sklep) łazienkowy REX Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz