Roca – Sklep Warszawa

Roca Black Logo

Roca to międzynarodowa marka pochodząca z Hiszpanii, istniejąca na rynku wyposażenia łazienek już od ponad 100 lat. Z początku Roca zajmowała się produkcją domowych grzejników wytwarzanych z żeliwa. Z biegiem czasu poszerzyła swoją ofertę o bojlery, aż w końcu weszła na rynek produktów sanitarnych rozpoczynając produkcję wanien. 

ROCA Inspira

W kolejnych latach firma stale rozszerzała asortyment. Pojawiły się w nim między innymi akcesoria łazienkowe i ceramika sanitarna. Obecnie, oferująca kompleksowe wyposażenie łazienek, Roca jest liderem w swojej branży.

 

Ta hiszpańska marka szczególną uwagę zwraca na funkcjonalność produktów oraz na to, by wpisywały się w trendy światowego designu. Na dziś dzień oferuje klientom szeroki wachlarz produktów: od ceramiki łazienkowej przez baterie, wanny, stelaże podtynkowe, urządzenia do hydromasażu, brodziki i meble łazienkowe, aż po dodatki. 

ROCA meble inspiracja

Dla firmy wartością nadrzędną produktów jest ich wysoka jakość, z której Roca słynie. Ponadto wiele z oferowanych produktów dostępnych jest w modnych, niebanalnych kolorach. Do najchętniej kupowanych produktów firmy Roca należą: miski WC Gap Rimless, Nexo Rimless, Victoria i Meridian oraz umywalka Inspira. 

Roca The Gap Comfort Height BTW

Dla marki Roca ważna jest też ochrona środowiska naturalnego, dlatego nieustannie udoskonala swoje produkty zaopatrując je w innowacyjne rozwiązania energo- i wodo oszczędne.

Roca umywalka

Salon (sklep) łazienkowy Roca Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz