RUKE – Sklep Warszawa

RUKE w sferze wyposażenia łazienek oznacza najwyższą jakość usług i nowoczesny design. Jakość, innowacja, estetyka – to kryteria, które determinują filozofię i rozwój RUKE. Konsekwentne wdrażanie tych wartości do strategii biznesowej firmy pozwoliło nam stworzyć szeroką i nowoczesną ofertę produktów i usług.

Ponad 30 lat działalności w branży szklarskiej zapewniło RUKE niezbędne doświadczenie i umiejętności umożliwiające dostosowanie się do ciągle zmieniających się warunków rynkowych. Stali się prawdziwymi ekspertami w tworzeniu produktów, które odpowiadają różnym potrzebom i oczekiwaniom klientów. Historia naszej firmy sięga 1986 roku, kiedy Zbigniew Rus otworzył małą firmę pod nazwą Szkło-Lux. Firma specjalizowała się w obróbce szkła i zatrudniała zaledwie kilka osób. Po pewnym czasie coraz więcej sukcesów na rynku lokalnym i zadowolenie klientów zmotywowały firmę do rozwoju, wdrożenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych i rozszerzenia naszej oferty produktów i usług. Obecnie liczba naszych pracowników rośnie, a przedstawiciele handlowi obejmują obszar całego kraju. Szkło-Lux stało się cenioną i rozpoznawalną marką w Polsce. Dotychczasowe osiągnięcia zapewniły RUKE udaną sprzedaż do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii, Francji i wielu innych krajów europejskich. Spowodowała także znaczny wzrost wielkości produkcji. Zmiana nazwy i logo firmy na RUKE była naturalnym rezultatem rozwoju marki. Pozwoliła na łatwiejsze rozpoznanie w środowisku międzynarodowym.

W ofercie producenta znajdziemy: Lustra Decor, Lustra Alu-frame, Lustra Hollywood, Scandinavian life, Lustra podświetlane LED, lustra tradycyjne, lustra w ramach i akcesoria dodatkowe.

Specjalizują się w:

  • produkcji luster LED, tradycyjnych i oprawionych
  • obróbce szkła
  • produkcji szklanych elementów do wnętrz
  • produkcji szkła bezpiecznego
  • projektach z udziałem szkła płaskiego dla budownictwa i architektury

Wiele certyfikatów i nagród potwierdza wysoką jakość produktów RUKE i motywuje firmę do ciągłego podejmowania innowacyjnych i wizjonerskich projektów. Do najbardziej znanych modeli luster Decor należą: Fenis, Floris Gold, Flower Garden, Verni, Reni, Palm, Tropic, Korina, Willow, Peony Flowers, Mirima oraz Willow Dark.

Salon (sklep) łazienkowy RUKE Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz