Sanswiss – Sklep Warszawa

Sanswiss logo

Sannswiss to jedna z firm należących do spółki Ronal AG. W 1981 roku założyciel firmy Karl Wirth zadecydował o poszerzeniu działalności tego międzynarodowego koncernu. Za nowy kierunek rozwoju spółki obrał branżę sanitarną i rozpoczął działalność firmy Sanswiss, produkującej kabiny prysznicowe, parawany sawannowe, brodziki i siedziska kąpielowe.

SanSwiss kabina niestandardowa Melia

Dzięki zaawansowanemu technologicznie procesowi produkcyjnemu, kreatywności, umiłowaniu do innowacji i eksperckiej jakości wykonania produktów Sanswiss zjednał sobie klientów i osiągnął sukces na rynku, umożliwiający mu rywalizację z bardziej doświadczonymi w branży konkurentami.

 

Na dziś dzień Sanswiss należący do grupy Ronal posiada międzynarodową sieć fabryk i święci triumfy na rynku międzynarodowym.

Kabina prysznicowa Melia SanSwiss do narożnika

Kabiny prysznicowe produkowane przez firmę Sanswiss świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju łazienkach. Ze względu na różnorodność kształtu kabin, wpasują się one do każdego, nawet najmniejszego pomieszczenia. Dostępne są również kabiny narożne, typu Walk In i posiadające specjalne udogodnienia dla niepełnosprawnych. Ponadto drzwi do kabin dostępne są w dwóch wariantach: rozsuwanym i otwieranym.

SanSwiss kabina prysznicowa PUR

Największą zaletą produktów firmy Sanswiss jest wysoka jakość materiałów wykorzystywanych przy procesie produkcyjnym. Drzwi kabin wykonywane są z hartowanego szkła powlekanego powłoką Aquaperle.

 

Najciekawszymi liniami, które możemy znaleźć w katalogach firmy, są linie: MELIA, PUR, ESCURA, MOBILITY, PUR LIGHT S, SWINGLINE, SWINGLINE F, TOPLINE S, TOPLINE, ECOLINE, ANNEA, SOLINO, VALEA, SALIA, OCELIA.

SanSwiss kabina Walk-In

Salon (sklep) łazienkowy Sanswiss Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

  • Warszawa Targówek Domoteka ul. Malborska 41
  • Warszawa Centrum: ul. Dzika 4a

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt