SCARABEO – Sklep Warszawa

SCARABEO logo

Eleganckie, funkcjonalne umywalki firmy Scarabeo w wielu różnych modelach kradną serca klientów i zajmują szczególne miejsca w ich łazienkach od 1974 roku. Zobowiązanie i powaga, jakie firma zawsze wykazała, wraz z jakością swoich produktów, pozwoliły jej zdobyć uznanie na rynkach krajowych i zagranicznych oraz zawrzeć udane umowy o współpracy z wiodącymi światowymi producentami urządzeń sanitarnych. Dla tej wyjątkowej firmy projektuje wielu uznanych i utytułowanych designerów. Są to między innymi: Emo design, Giovanni Calisti, Chiara Valeri, Giovanna Talocci oraz Massimiliano Braconi.

Innymi mocnymi punktami, które zawsze charakteryzowały firmę, są jej kosztowny rozwój nowych ideałów i zdolność do ewoluowania zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami rynku. To właśnie ta trwająca ewolucja sprawiła, że w ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się nowe zestawy toalet, które obecnie stanowią obszerny asortyment, który cały czas jest uzupełniany.

Scarabeo Ceramica - włoska ceramika łazienkowa Warszawa

Filozofią Scarabeo jest uczynienie z umywalki centralnego punktu łazienki i dołożenie wszelkich starań, aby stworzyć nowe modele i ich warianty na coraz bardziej wymagającym rynku oraz skoncentrować się bardziej na jakości i wyjątkowości produktów niż na dużych ilościach.

Scarabeo Teorema 2.0

W swoim asortymencie Scarabeo posiada sanitariaty, umywalki, meble łazienkowe, dekoracje, akcesoria i wanny. W ofercie tego producenta najciekawszymi i najczęściej wybieranymi przez klientów kolekcjami są: Castellana, Bucket, Butterfly, Moai, Moon, Next, Planet, Teorema, Teorema 2.0, Wish, Arco, Cube, Etra, Fuji, Gaia – Tech – Miky, Glam, Hung, Kong, Furnishings Washbasins, ML, Seventy, Shape, Square, Soft, Thin-Line, Tsunami, UP i Zefiro.

Scarabeo ceramiczna wisząca miska WC MOON Warszawa sklep

Salon (sklep) łazienkowy Scarabeo Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz