SIMAS – Sklep Warszawa

SIMAS logo

SIMAS to włoska firma z tradycjami, specjalizująca się w ręcznej produkcji ceramiki łazienkowej już od 1955 roku. Oferują klientom umywalki, miski WC i bidety.

Simas SHARP umywalki

SIMAS szczyci się zaangażowaniem w tradycję „rzemieślniczą”, a jednocześnie ciągłą ewolucją. Wszelkie produkty firmy są produkowane we Włoszech i wszystko to produkcja ręczna – od odlewania oraz malowania po tunele do gotowania i system kodów kreskowych, ze ścieżką która przechodzi z wewnętrznej logistyki do dystrybucji. SIMAS, symbol włoskiego rzemiosła, nadal koncentruje się na oryginalnych zasadach: wspólnych opiniach, pracy zespołowej i lojalności. 

SIMAS LANTE

Produkty SIMAS – głównie umywalki, miski WC i bidety są w 100% 'Made in Italy’. Są one ekskluzywne, nowoczesne, charakteryzują się niebanalnym designem oraz wysokiej jakości wykonania z najwyższej jakości materiałów odpornych chemicznie na wiele czynników m.in. na kwasy i barwniki.

Simas Frozen

W ofercie producenta znajdziemy kilka wybijających się kolekcji. Należą do nich między innymi: E-Line, Degradé, Lft spazio, Bohémien, Vignoni, Frozen, Arcade, Lante, Londra oraz Evolution.

SIMAS ARCADE

Salon (sklep) łazienkowy SIMAS Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz