Terma – Sklep Warszawa

Terma-logo

Na międzynarodowym rynku grzewczym stanowczo wybija się polska firma Terma (dawniej Terma Technologie), działającą na rynku nieprzerwanie od prawie 30 lat. Od samych początków działalności produkuje ona grzejniki łazienkowe i dekoracyjne, a szczególnie te wykonywane w technologii rurowej.

Terma Technologie Grzejnik łazienkowy

Terma stawia na innowacyjność, precyzję wykonania, najwyższą jakość materiałów i niebanalny design. Firma nie staje w miejscu i stale się rozwija, oferując klientom nowe modele i poszukując nowych technologii produkcyjnych.

Terma Swale Metallic Black Round Towel Radiator

Produkty Termy to w dużej mierze grzejniki projektowane z myślą o zastosowaniu ich w łazienkach. W katalogach firmy znajdziemy szeroką ofertę grzejników. Od tradycyjnych łazienkowych drabinek, przez nowoczesne grzejniki łazienkowe o płaskich profilach aż do niestandardowych, stanowczo odbiegających wyglądem od typowych, projektowanych na zamówienie grzejników łazienkowych.

Terma diamond silver spark detal

Ponadto Terma w swojej, jakże szerokiej ofercie posiada najwyższej jakości grzejniki łazienkowe chromowane, które składają się na bardzo elegancką linię. Modelami dostępnymi w wersji chromowanej są: Bone, Dexter, Domi, Lima, Manta, Perła i Pola.

Terma Aero H

Salon (sklep) łazienkowy Terma Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz