TRES – Sklep Warszawa

Tres Logo

TRES GRIFERÍA to firma, która już od ponad 40 lat produkuje elementy wyposażenia łazienek, którymi stale zachwyca klientów. W szerokiej ofercie marki TRES znajdziemy między innymi baterie łazienkowe i kuchenne o najwyższym standardzie wykonania, innowacyjnych paneli z hydromasażem oraz łazienkowych zestawów natryskowych. 

Tres bateria

W ciągu ostatnich lat firma zdominowała rynek armatury łazienkowej i kuchennej. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji firma TRES oferuje swoim klientom innowacyjne, wykonane z niezwykłą precyzją produkty. Najważniejszymi wartościami dla marki TRES są estetyka wyrobów i wysoki komfort użytkowania dla klientów. Firma stale poszukuje innowacji, by zwiększyć ergonomię i funkcjonalność produktów. 

Tres Cuardo

Najbardziej znane i najczęściej wybierane przez klientów baterie umywalkowe tej marki to: Slim exclusive, Cuadro exclusive, Study exclusive, Loft colors, Project-tres, Clasic, Cuadro-tres, Max-tres, Loft-tres, Class-tres, Lex-tres, Alplus, Flat-tres, K-tres, Bm-tres, Trestronic, Monotres 2000, Eco-tres i Ese-23. Ponadto w ofercie znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań w strefie prysznica i wanny: Block system®, Shower technology® i Mono-term®

Tres Deszczownica

W wyniku połączenia technologii i designu na światowym poziomie powstały panele natryskowe TRES. Dzięki sitkom natryskowym, umożliwiającym stworzenie efektu deszczu, dyszom z symulatorami strumieni wody i natryskom z funkcją masażu, użytkownik może cieszyć się dużym komfortem użytkowania i poczuciem odprężenia. Głowice natryskowe firma TRES produkuje we wszystkich kształtach, wykończeniach i rozmiarach, jakich klient może zapragnąć. Ponadto firma dzięki sztabowi doświadczonych projektantów sprawiła, że mogą się one stać samodzielnym elementem dekoracyjnym, nie tracąc oczywiście na funkcjonalności produktu. 

Tres Loft

Salon (sklep) łazienkowy TRES Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz