Vasco – sklep Warszawa

Vasco-logo

Vasco to założona w 1975 r. firma, z początku produkująca konwektory. Przedsiębiorstwo, z biegiem czasu płynnie przeszło do produkcji najwyższej jakości na rynku grzewczym grzejników dekoracyjnych. Sukces firmy Vasco ustanowił na rynku całkowicie nowe standardy, które skoncentrowały się na innowacyjnym designie i dbałości o jakość oraz precyzję wykonania.

Vasco grzejnik biały

Dzięki innowacyjnej technologii użytej przy spawaniu, spawy są całkowicie niewidoczne, przy zachowaniu ich wysokiej wytrzymałości mechanicznej. O idealnej powierzchni grzejników decyduje technologia lakierowania KTL, która jest powszechnie stosowana w przemyśle motoryzacyjnym.

VASCO Arche Plus

Na dziś dzień Vasco oferuje ponad 20 kolekcji grzejników, pośród których znajdziemy propozycje wpasowujące się do każdego wnętrza i wpadające w każdy indywidualny gust. Każda kolekcja składa się z wielu typów i modeli, dostępnych w wielu rozmiarach. Ponadto grzejniki dostępne są w prawie 100 kolorach.

Vasco Beams

Powstające przy współpracy z największymi sławami świata architektury użytkowej, grzejniki dekoracyjne firmy Vasco to prawdziwe dzieła sztuki, co czyni je doskonałą propozycją dla osób, dla których ważna jest nie tylko funkcjonalność przedmiotów codziennego użytku, lecz również ich estetyka.

Vasco niva soft

Salon (sklep) łazienkowy Vasco Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz