Villeroy & Boch – Sklep Warszawa

Villeory & Boch

Villeroy & Boch to niemiecka marka z ponad 250-letnim doświadczeniem na rynku sanitarnym. Od lat cieszy się ona szacunkiem w branży, jednocześnie wpadając w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

 

villeroy-boch ceramika

Villeroy & Boch oferuje ekskluzywne, wysokiej jakości produkty. W katalogach marki znajdziemy m.in. umywalki, miski WC, brodziki, wanny, zlewy kuchenne oraz meble. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, Villeroy & Boch jest często utożsamiane z najwyższą jakością i eksperckim wykonaniem.

 

Villeroy Boch aveo wellness

 

Dla marki bardzo ważne jest również niebanalne wzornictwo podążające za trendami światowego designu. Bogata oferta Villeroy & Boch pozwala klientowi zaaranżować funkcjonalne wnętrze, które świetnie się prezentuje. Produkty tej niemieckiej firmy swoją niezwykłą trwałość zawdzięczają wyborowi już na etapie produkcji najlepszej jakości surowców.

 

villeroy-boch badplaner

 

Jednymi z najchętniej kupowanych przez klientów umywalek są modele Artis, Aveo, Hommage, La Belle i Venticello. Ponadto aranżując łazienkę warto zwrócić uwagę na serię Subway.

Oprócz wysokiej jakości wyposażenia łazienek, Villeroy & Boch oferuje również porcelanową zastawę stołową, sztućce i płytki.

Villeroy Boch My Nature

Salon (sklep) łazienkowy Villeroy & Boch Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz