Zehnder rekuperacja

Zehnder ikona

Zehnder to szwajcarska, rodzinna firma założona już w 1930 roku przez dwóch braci. Stworzyli oni innowacyjne, lżejsze grzejniki ze stali niż te z żeliwa, produkowane dotychczas. Ponadto nowe stalowe grzejniki stworzyły swobodę architektom i instalatorom, którzy odtąd mogli różnicować ich kształty i wymiary. Jakby tego było mało nowe grzejniki marki Zehnder były bardziej estetyczne – łatwo wpasowały się w nowoczesne koncepcje architektoniczne ze swoimi prostymi funkcjonalnymi formami. rozwijając się Zehnder poszedł o krok dalej oferując swoim klientom kompleksowe, innowacyjne systemy rekuperacyjne.

Rekuperacja Zehnder

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, który wymienia zużyte, brudne powietrze z twojego domu na czyste i świeże, jednocześnie odzyskując część zgromadzonego już ciepła w przeciwieństwie do tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej. 

Systemy wentylacji mechanicznej z rekuperacją Zehnder Polska

W swojej ofercie Zehnder posiada rekuperatory, wymienniki entalpiczne oraz sterowanie.  Wszelkie jednostki wentylacyjne Zehnder ComfoAir kompleksowo regulują ilość powietrza doprowadzanego i odprowadzanego w obrębie całego systemu wentylacji. Dzięki zaawansowanej automatyce oraz wysokiej sprawności stopień odzysku ciepła osiągany przez te urządzenia jest bardzo wysoki i osiąga nawet 95%, przyczyniając się do znacznego zmniejszenia kosztów ogrzewania twojego domu lub mieszkania. 

Rekuperatory Zehnder ComfoAir to zdecydowanie urządzenia o najwyższej jakości wykonania i najwyższych parametrach pracy, wyróżniające się na rynku grzewczym. Jako jedne z nielicznych można zaopatrzyć je w wymienniki entalpiczne – zaawansowane technologicznie urządzenia służące do odzysku wilgoci z wywiewnych porcji powietrza. Producent oferuje również rozbudowy instalacji o systemy chłodzące ComfoCool.

Rekuperator Zehnder Comfoair Q

Jednym z flagowych systemów rekuperacyjnych firmy Zehnder jest jednostka ComfoAir 350. Jest ona centralnym, innowacyjnym, kompaktowym urządzeniem wentylacyjnym z odzyskiem ciepła wraz z wbudowanym by-passem i nagrzewnicą wstępną. Jest on dostępny w aż dwóch wersjach – Luxe oraz Basic. ComfoAir 350 jest przystosowany do montażu zarówno na podłodze jak i na ścianie, w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Dzięki temu urządzeniu możemy otrzymać nawet 95% odzysk ciepła. To nowoczesne urządzenie jest proste w obsłudze, bardzo sprawne, niezawodne i łatwe w montażu.

Salon (sklep) łazienkowy Zehnder Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Warszawa Centrum

Warszawa Mokotów

Warszawa Targówek

Nasze salony

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

  • Warszawa Centrum ul. Dzika 4a, tel: 22 746 90 55
  • Warszawa Mokotów Salon Geberit ul. Postępu 1, tel: 798 843 194
  • Warszawa Targówek Domoteka ul. Malborska 41, tel: 22 313 00 80

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz