Zehnder – Sklep Warszawa

Zehnder ikona

Zehnder to szwajcarska, rodzinna firma założona już w 1930 roku przez dwóch braci. Stworzyli oni innowacyjne, lżejsze grzejniki ze stali niż te z żeliwa, produkowane dotychczas. 

Zehnder grzejnik lazienkowy Subway Chrom

Ponadto nowe stalowe grzejniki stworzyły swobodę architektom i instalatorom, którzy odtąd mogli różnicować ich kształty i wymiary. Jakby tego było mało nowe grzejniki marki Zehnder były bardziej estetyczne – łatwo wpasowały się w nowoczesne koncepcje architektoniczne ze swoimi prostymi funkcjonalnymi formami. 

Zehnder grzejnik lazienkowy Quaro 2

Z początku każdy produkt produkowany był ręcznie. Z czasem jednak Zehnder przeszedł do produkcji zmechanizowanej, jednak niezmiennie dba o wysoki standard swoich produktów, poddając testom każdy ze schodzących z linii produkcyjnej grzejników.

 

W 1980 roku firma Zhender wyprodukowała pierwszy grzejnik łazienkowy – Zehnder Universal – z przystosowaniami do suszenia ręczników. Już wkrótce po tym, za sprawą wyjątkowej dbałości o detale, Zehnder stał się pionierem rynku grzejników dekoracyjnych. 

Zehnder grzejnik lazienkowy Quaro

Na światowym rynku bardzo popularne są grzejniki dekoracyjne Zehnder Art Deco i Zehnder Sculptur. Obecnie najbardziej znanymi produktami firmy są Zehnder Charleston, Zehnder Comfosystems, Zehnder Quaro, Zehnder Comfoair i Zehnder Metropolitan. Dziś firma skupia się głównie na zwiększaniu ergonomii swoich produktów, dopracowywaniu designu i poszukiwaniach rozwiązań dostosowanych do potrzeb indywidualnych klientów.

Zehnder grzejnik lazienkowy Quadral

Salon (sklep) łazienkowy Zehnder Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

  • Warszawa Targówek Domoteka ul. Malborska 41
  • Warszawa Centrum: ul. Dzika 4a

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz