Zucchetti – Sklep Warszawa

Zucchetti logo

Zucchetti to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem. Ta założona w 1929 roku marka z początku trudniła się produkcją zaworów i artykułów instalacyjnych. W latach 40 Zucchetti przebranżowiło się i skupiło na produkcji armatury chromowanej. 

ZUCCHETTI aranżacja

Włoski gigant branży sanitarnej jest także pionierem nowoczesnych rozwiązań w 1975 roku stworzono Zetamix 6000 – pierwszą baterię z mieszaczem jednouchwytowym, a w 2001 roku z ich fabryki wyszła pierwsza na świecie bateria, której głowica była chromowana również pod powierzchnią. Dziś Grupa Zucchetti to cztery spółek wyspecjalizowanych w różnych kierunkach. Grupa Zucchetti jest jedną z wiodących na rynku armatury łazienkowych marek. 

ZUCCHETTI bateria Palomba

Technologiczna innowacyjność, precyzja wykonania oraz dbałość o detale stanowią podstawę wielu sukcesów tej włoskiej firmy. Ponadto wysoka jakość produktów stała się ich znakiem rozpoznawczym na rynku międzynarodowym.

Zucchetti, w estetyce każdej ze swych baterii łazienkowych i kuchennych, stara się zawrzeć motto marki – „prosty, lecz nigdy banalny”. Design baterii podtynkowych, który jest połączeniem funkcjonalnych form i wyrafinowanego wzornictwa, wnosi nowy rodzaj komfortu w życia klientów, tak by każda chwila w ich życiu była wyjątkowa. Najbardziej znane liniie, które idealnie odzwierciedlają filozofię marki to Bellagio, SB, Wosh, Aguablu, Soft, Pan, FR, Isy oraz Faraway. W produktach tych linii design na światowym poziomie przeplata się z nowoczesną technologią, trafiając w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów.

Zucchetti hero

W ofercie marki znajdziemy: baterie łazienkowe, kuchenne i ekonomiczne. Baterie ekonomiczne zostały zaprojektowane by zaspokoić potrzeby możliwie jak największej grupy odbiorców. I tak kolekcja WIND to proste, elastyczne kształty nadające się do łazienki każdego rodzaju, kolekcja SUN skupia się na prostych, harmonijnych formach, a z kolei linia ZXS to próba stworzenia armatury o wyjątkowym designie, lecz kompaktowej formie. W ostatnim czasie Zucchetti na rynek wypuściło serię głowic natryskowych sufitowych i ściennych. O zaprojektowanie tej wyjątkowej kolekcji Zucchetti poprosiło topowych projektantów – Ludovicę i Roberto Palombę. W wyniku tej owocnej współpracy powstała kolekcja charakteryzująca się miękkimi, zaokrąglonymi kształtami oraz prostotą formy. Dodatkowo modele sufitowe można zamówić w wersji z wbudowanym oświetleniem. 

ZUCCHETTI umywalka

Salon (sklep) łazienkowy Zucchetti Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz