Radaway – Sklep Warszawa

Radaway Logo

Radaway, firma działająca od 2002 roku, to obecnie jedna z największych marek na polskim rynku sanitarnym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma wytwarza z ekspercką precyzją kabiny prysznicowe, brodziki prysznicowe, brodziki podpłytkowe, drzwi wnękowe, parawany nawannowe oraz akcesoria łazienkowe. 

Radaway kabina Arta 2

Połączenie wiedzy, doświadczenia i wysokiej jakości produktów pozwala marce Radaway zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej Radaway stale poszukuje nowych, lepszych, wydajniejszych rozwiązań technicznych. Dział konstrukcyjny firmy z zaangażowaniem wymyśla coraz to nowsze innowacje, by stale poszerzać ofertę o nowe, bardziej zaawansowane wyroby. 

Radaway kabina Arta

Produkty marki Radaway to połączenie niebanalnego design, najwyższej jakości i funkcjonalności. Takie połączenie zapewniło im grono zadowolonych klientów. Najchętniej kupowane modele kabin to Essenza, Euphoria i Torrenta. Przez lata działalności, Radaway dokładnie poznał większość problemów aranżacyjnych, z jakimi spotykają się ich klienci. Dzięki ciężkiej pracy udało im się znaleźć rozwiązania wielu z nich. 

Radaway kabina składana

W bogatej ofercie Radaway znajdziemy także kabiny niestandardowe które można dostosować do potrzeb indywidualnych klientów. Dodatkowo od marca 2018 Radaway rozszerzył swój asortyment o jakże modne w ostatnich miesiącach czarne profile zarówno kabin tradycyjych, jak i typu walk in. Na dodatek marka Radaway aktywnie promuje Polskę poza granicami naszego kraju. Mówią śmiało: „tak, jesteśmy polską firmą, odnoszącą sukcesy na rynku międzynarodowym.”

Radaway kabina Arta

Salon (sklep) łazienkowy Radaway Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

1 myśl na “Radaway – Sklep Warszawa

  1. Pingback:Brodziki Radaway zlicowane z podłogą - ALEOTTI

Dodaj komentarz