Brodziki Radaway zlicowane z podłogą

Łazienka, w której brodzik prysznicowy jest zintegrowany z resztą posadzki, daje efektowny wygląd. Nie tylko optycznie powiększa pomieszczenie i dodaje aranżacji floatu, ale również ułatwia utrzymanie czystości. Wprowadzenie jednolitego poziomu posadzki umożliwia założenie brodzika z konglomeratu, który jest w pełni zlicowany z resztą podłogi.

 

Brodziki Radaway zlicowane z podłogą

Jakie brodziki można zlicować z podłogą?

Na początek, trzeba zaznaczyć, że nie wszystkie dostępne na rynku brodziki mogą być zamontowane w ten sposób. Poszukajmy modeli, które mają oznaczenie o możliwości instalacji. W ofercie Radaway można znaleźć cztery serie brodzików marmurowego konglomeratu, które umożliwiają montaż na równej powierzchni z poziomem podłogi. Są to modele Giaros, Zantos, Teos i Kyntos, które są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Charakteryzuje je wysoka odporność na różnego rodzaju zabrudzenia, odbarwienia i ścieranie.

Brodziki zlicowane z podłogą Radaway

Gdzie można zamontować brodzik równo z podłogą?

Montowanie nowoczesnego brodzika w równo z poziomem podłogi jest proste w nowych budynkach, ponieważ instalacje takiego produktu można przewidzieć już na etapie projektowania łazienki. Wówczas można bez trudu przygotować podłoże, aby umieścić w nim brodzik, wraz z całym zestawem. Natomiast w przypadku istniejących już łazienek należy upewnić się, że istnieje miejsce, w którym będzie można osadzić brodzik tak, aby był zlicowany z podłogą. Warto mieć na uwadze, że warstwa podłoża musi być na tyle gruba, aby można było w nim wykonać wgłębienie na brodzik i syfon. W takim przypadku doskonale sprawdzą się modele o ograniczonej wysokości.

Brodzik brodzik zlicowany z podłogą

Zlicowany brodzik prysznicowy na wymiar

Planując kabinę prysznicową do łazienki o nietypowym lub trudnym układzie, można skorzystać z naszych modeli Teos i Kyntos, które są stworzone do tego typu sytuacji. W ramach programu firmy Radaway „Na Miarę” oferujemy możliwość docięcia wymiarów, by pasowały one do wszelkich uskoków, zagięć i skosów. Możecie to zrobić samodzielnie lub zlecić nam to zadanie. Teos i Kyntos dostępne są w czterech popularnych kolorach: białym, czarnym, antracytowym i cemento. Oprócz tego w ofercie znajduje się szeroki wybór rozmiarów (od 70 do 210 cm), co pozwala dobrać prawie idealnie wyposażenie do każdej aranżacji.

Dodaj komentarz