Duravit Vero Air – ponadczasowa geometria w nowoczesnym wydaniu

W 2017 roku na targach we Frankfurcie – największych targach branży sanitarnej na świecie, firma Duravit zaprezentowała odnowioną serię Vero. Pod nazwą Vero Air, nowa odsłona serii oszałamia purystycznymi, prostokątnymi formami. W tej kolekcji znajdziemy: umywalki, wanny, miski toaletowe (z innowacyjną technologią Rimless) oraz meblami łazienkowymi (w tym szafki w technologii c-bonded).

Duravit Vero Air

Umywalki Duravit Vero Air

Projektując umywalki serii Vero Air Durawit postawił na cienkie ranty, otrzymując idealną harmonię linii wprowadzając do łazienki niezwykłą lekkość. Umywalki są dostępne w aż pięciu rozmiarach (od 500mm do 1200mm), natomiast umywalki nablatowe w dwóch rozmiarach – 500 i 600 mm. Doskonale łączą się one z meblami z kolekcji Vero lub L-Cube. Jeśli chcemy by ceramika i szafka połączone były w idealny, niezauważalny sposób, można wybrać technologię c-bonded, dzięki której umywalka i blat tworzą jedną całość. Obecnie Duravit jest jedyną firmą na rynku oferującą tę innowacyjną technologię.

Duravit Vero Air 2

Wanny Duravit Vero Air

Idealnie prostokątne wanny Vero Air występują zarówno w wersjach wolnostojących, przyściennych, jak i narożnych. Cienki, mający jedynie 55 mm rant, pozwala nam otrzymać więcej przestrzeni wewnątrz wanny. Dostępne są one w czterech rozmiarach – od 1700 x 700 do 1900 x 900mm. Ponadto ich dodatkową funkcją jest innowacyjny, dyskretnie zintegrowany system hydromasażu air whirl z przyciskami piezoelektrycznymi. Nie zawierając ruchomych części mechanicznych sprawia, że ten specjalny przycisk jest bardzo prosty w obsłudze.

Duravit Vero Air wanna

Miski WC Duravit Vero Air

Miski WC Duravit Vero Air pozostają wierne klasycznej, prostokątnej formie widocznej w kolekcji Vero.
Ponadto deska toaletowa wraz z przykrywą mogą zostać zdjęte w bardzo łatwy sposób, po naciśnięciu przycisku, co znacznie ułatwia mycie produktu. Ponadto w toaletach z serii Vero Air został umożliwiony dynamiczny przepływ wody, nawet przy użyciu niewielkiej ilości, dzięki zastosowaniu otwartego rantu spłukującego. By zwiększyć komfort użytkowania i jego higienę miski toaletowe zostały pokryte HygieneGlaze 2.0 – specjalną glazurą, która niszczy wszelkie bakterie i drobnoustroje za pomocą jonów cynku i cyny. Ponadto do misek WC Vero Air można opcjonalnie dobrać deski toaletowe z funkcją mycia SensoWash Slim.

Duravit Vero Air rabat
Duravit Vero Air rabat 2

Dodaj komentarz