Limitowana kolekcja grzejników autorstwa duetu Paprocki&Brzozowski

„Kochamy otaczać się pięknymi rzeczami i uwielbiamy kontrasty. Chcemy, by zaprojektowane przez nas grzejniki stały się inspirującą rzeczą w Twoim wnętrzu.”

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski są ikonami polskiej mody, duetem projektantów, których kreacje wybierają gwiazdy. Swoje projekty wyrażają w nowej linii grzejników Instalprojekt sygnowanych by Paprocki&Brzozowski. Odkryj niezwykłe połączenie świata mody i wzornictwa przemysłowego.

ROCK

Rock to brzmienie, które oddziałowuje na zmysły, to muzyka, która jest tworzona w procesie zepołowym i trudna do odtworzenia. Projekt duetu Paprocki&Brzozowski oddaje tę niepowtarzalność i chwyta moment. Ascetyczna forma, której kształt powstał z połączenia kontrastu dwóch powierzchni – matu i błysku.

ROMANTIC

Zmysłowość i delikatność wyraża projekt Romantic. Naturalne piękno uchwycone w kontrastowym zestawieniu. Siłą napędową dla tego projektu była tęsknota za rajskim światem, poszukiwanym poza nudną codziennością.

ECLECTIC

Połączenie nieoczywistych stylów i form. Prosta, minimalistyczna i nowoczesna płaszczyzna doskonałej jakości szkła z piękną, klasyczną sztukaterią. To łączenie kontrastów jest znakiem rozpoznawczym Marcina Brzozowskiego i Mariusza Paprockiego, który wyraża ich różny charakter i styl.

Źródło: INSTAL PROJEKT

Dodaj komentarz