Grzejniki Instal Projekt w naszych salonach

Grzejniki Instal Projekt są obecne w naszych salonach i można je zobaczyć na własne oczy przed dokonaniem ostatecznych wyborów! Grzejniki Instal Projekt to propozycja dla osób ceniących gustowne i funkcjonalne rozwiązania. Zostały one zaprojektowane przez wybitne osobistości świata designu, w taki sposób, by nie tylko zapewnić w każdej łazience komfort cieplny, ale także cieszyć oko. Grzejniki Instal Projekt odznaczają się nie tylko precyzją wykonania, solidną konstrukcją i bardzo atrakcyjnym wyglądem. Ich dodatkowym, często najważniejszym atutem jest niezwykle korzystna cena. Sprawia ona, że zakup jednego z oferowanych przez Instal Projekt modeli jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Oferujemy Państwu zarówno elektryczne grzejniki Instal Projekt, jak i ich klasyczne wersje.

Instal Projekt grzejnik 4

Nie ważne czy masz dużą, czy małą łazienkę, dobrze dobrany grzejnik łazienkowy rozwiąże twój problem z jej ogrzewaniem. Wybierając odpowiednie kaloryfery musisz pamiętać, by nie kierować się jedynie ich kształtem, kolorem czy ceną. Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na ich funkcjonalność. Wybierz również model przeznaczony do łazienki – wykonany ze stali odpornej na korozję, malowanej lub lakierowanej proszkowo (panelowy powinien być galwanizowany). Grzejnik do łazienki powinien mieć też różne udogodnienia: haczyki, wieszaki, półki, relingi – niezwykle przydatne podczas codziennego korzystania z grzejnika. 

 

Grzejnik, który wygląda jak regał na książki lub jak lustro? Instal Projekt jest marką, która nie boi się wyzwań i chętnie stawia im czoła. Dlatego stawia na wyjątkowy kamuflaż kaloryferów w nowoczesnych wnętrzach. Każdy grzejnik dekoracyjny tego producenta powstał z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie oryginalność i funkcjonalność. Ponadto każdy ozdobny grzejnik, mimo swoich walorów estetycznych, nie traci również swoich podstawowych parametrów cieplnych. Dzięki temu grzejniki ozdobne perfekcyjnie spełniają swoje zadanie. 

Instal Projekt grzejniki Tubus

W naszych salonach można zobaczyć modele COVER V, CODE, FRAME, TUBUS, SLIM, SISI, POPPY, TUBUS 3, AFRO NEW, NAMELESS, OMEGA R, ZEBRA, MAKAO, STICK, MODO, RETTO, FRAME, MAGIC, ASTRO, INDIVI NEW, INVENTIO oraz grzejnik elektryczny MEDIO na własne oczy i przekonać się skąd bierze się renoma tej polskiej firmy.

 

Szeroki wybór asortymentu tej firmy w naszym sklepie, daje Państwu pewność, iż uda się odnaleźć dokładnie taki model, który spełni Wasze oczekiwania.

Dodaj komentarz