Kabiny Radaway w naszych salonach

Kabiny Radaway są obecne w naszych salonach i można je zobaczyć na własne oczy przed dokonaniem ostatecznych wyborów! Pośród wielu urządzeń sanitarnych niewątpliwie warto zwrócić uwagę na kabiny prysznicowe, szczególnie te firmy Radaway. Stanowią one świetne rozwiązanie zwłaszcza w łazienkach o małej powierzchni. Być może właśnie dlatego cieszą się one coraz większą popularnością. Często oprócz funkcjonalnego aspektu, tworzą one ciekawą całość która może być elementem dekoracyjnym aranżacji.

W swojej ofercie firma aktualnie posiada zarówno kabiny półokrągłe, kwadratowe, jak i prostokątne. Wśród modeli polecanych wymienić możemy półokrągłą kabinę prysznicową Radaway Torrenta, którą można zobaczyć w naszym salonie na warszawskim Targówku w Centrum Domoteka M1.Jest ona idealnym uzupełnieniem brodzików o wymiarach 900mm na 900mm, zwłaszcza akrylowy z serii Delos, Rodos lub Samos

Najważniejszy w tym projekcie nie jest jednak design, ale szkło zastosowane przy produkcji. Producent w trosce o bezpieczeństwo użył dużych tafli szkła o szerokości 6mm. Dodatkowo kabina jest pokryta specjalną powłoką ochronną EASY CLEAN, mającą na celu ułatwienie czyszczenie. Hydrofobowa powłoka zapobiega utrzymywaniu się kropel wody na powierzchni szkła i ułatwia ich spływanie, dzięki czemu niepozostawianą one osadów.

Radaway kabina z siedziskiem

W naszych salonach można zobaczyć kabiny ARTA KDJ, IDEA KD i IDEA KDD oraz drzwi wnękowe ALMATEA DWJ, CARENA DWJ, EOS II DWJ, TORRENTA DWJ na własne oczy i przekonać się skąd bierze się renoma tej polskiej firmy.

Szeroki wybór asortymentu tej firmy w naszym sklepie, daje Państwu pewność, iż uda się odnaleźć dokładnie taki model, który spełni Wasze oczekiwania.

Dodaj komentarz